Říjen 2012

Je malá a roztomilá...:)

29. října 2012 v 14:45 | Annie Boyle |  Galery
Ráno jsem jela autobusem. Už možná od září snáma jezdí taková malinká holčička. nikdy jsem jí nevěoval nějak zvláštní pozornost až dneska když si stoupla do takovýho místečka mezi sedačku a tyče. Byla úplně zalt'ounká a roztomilá a hlavně strašně maličká tipuji, ž e mohla chodit tak do nejmenšího oddělení ve školce.Vážně jsem neodolala a musel ajsem si jí vyfoti bylo to roztomiloučký a maličký...:) Ale na tý fotce se to tak už netváří.. Ale tvářilo se to roztomile. nevim proč na fotce už tolik ne :/
Tvářilo se to roztomilejš.. I když jak na to koukám tady se to takynetvářilo ošklivě..:)
Vaše Annie Boyle

Motivační Video pro Požární sport

25. října 2012 v 14:25 | Annie Boyle |  Diary
JAk jste se možná dočetli už v předchozích článcíhc.. Dělám požární sport..a baví mě to..:)
Tady je motivační video které jsem našla na youtube
Vytvořil ho: ipolit1
a napsal k tomu toto: jedná o tematicky upravený překlad proslovu Garyho J. Rasera
(v celém článku je napsaný tex co běží ve videu úplně celý.. Aby e neřeklo že jsem nic neudělala..a jenom skopírovala video.. tak nezapomen'te že k tomu všemu jsem přepsala text z videa..:D)

Houbařský úlovek mé osoby

25. října 2012 v 11:53 | Annie Boyle |  Diary
Ráno.. ech někde kolem desáté...:D
Jsem přes včerejší příkaz matičky vyrazila do lesa na houby... Pršelo a moc se mi tam ani nechtělo.. Ale šla jsem
A já jménem antihoubař první a řízkohoubojed veliký jsem nějaký ty houby našla.. Jasně není to dvacet košu jako nosej někteří hobaři.. Jenže pro mě je to nehorázný úspěch takže jak se znám o jsem vyrovnala..
Annie Vs. Houby
1 : 1
No jedna jedna..bylo tam víc prašivek než jedlejch takže jsem uznal i bod houbám..:)
Ted' k tomu úlovku ale..:D
úlovek co..:D Jestli vidíte něco jedovatýho tak vás ujištüji že to jedovatý nevidíte jasný!..:D
Omlouvám se za nesytost barev.. Mobilek byl chudák trošičku pomrzlý nebo spíš vyvětraný což není jeho zvykem.. tak se asi trochu leknul....
Vaše Annie Boyle

Ohně...

24. října 2012 v 20:11 | Annie Boyle |  Galery
Moje slabost je ohně. Jsem hasič každým coulem. SIce neumím moc topit ani hohně zakládat, ale když už hoří.. Cítm takový ten pocit...
Takže já váms em dám obrázky tří ohn'u nazbíraných v této době..
Tenhle ohen' je z letošního pálení čarodějnic..
z jedné návštěvi kde jsem "krbovali" maso..:)(jo tan ohen' je zelenej...)
Protože se mi jednou povedlo ten ohen' rozdělat a on vážně hořel..:)

Dracula - zklamání v jeho vzhledu

23. října 2012 v 19:35 | Annie Boyle |  Kecy v Kleci
Přiznávám, ž euž mi poněkud leze krkem ti rádoby upíři. A víte na co jsem přišla? Kdyby se ty knížky, alespon' schodovali v přeměne v upíra. V TVD to je tak že tě kousne musíš se napít krve atd. a ve Stmívání stačí když těten upír kousne.. V Draculovi jsem to sice ještě k přeměn'ování nedočetla.. Jak z toho má bejt pak člověk moudrej. copak si můžu vybrat jak chci být přeměnená v upíra?? .. Ale ted' k názvu nadpisu..
Dracula vím o něm už od druhé třídy kd yjsem přeloskala první větu první kapitoly.
Ještě než byli ty rádoby parodie upíři sexikony namakaní upíři s pekáčem buchet který jim pekla maminka.
Ve čtvrté třídě jsem se do upírů zbláznila. Každou noc jsem si představovala Dráculu jak v Transylvánii sedí na svém panství a popíjí místo vína krev. Představoval jsem si ho jako elegantního muže s krátce střiženými vlasy, oblečéného do obleku, s vycházkovou holí. A najednou sem se v knize dostal k popisu Dráculy a všechny mé představy byli ty tam..
Cituji z knihy
" ... V nich stál vysoký, starý muž, hladce vyholený až na dlouhý bílý knír, od hlavy k patě oblečený černě..."
Moje představy o elegantním chlapíkovi s slonovinově bílými zuby byli ty tam.. Představa Dráculy byla tak jiná a v knize je popsán úplně jinak.. Viděla jsem Van Helsinga (to mi připomělo musím ho zkouknout) a kousek z Dráculy a tam byl Dracula taky takovej elegantní ne tolik jako v mých představách, ale byl to elegán..
Mé představy..Mé dětské sny.. Můj sen, že se jednou do Transylvánie vypravím a potkám tam elegantního Dráculu je pryč.. Dětské představy lhaly....
Příjdu si divně pořád vidím Dráculu jako toho elegantního chlapíka s leskle bílými zuby. Ted' s popisderm Dráculy v knize válčím..Pořád vidím toho svého Dráculu a najednou píšou kostnaté ruce nebo co to je.. Mate mě to.. Drácula byl pro mě vždy elegán a to v době kdy žádnej Edward, Stefan nebo snad Damond neexisotvali.. Možná jo, ale na papíře kdesi v šuplíku..
Matou mě mé vlatní představy... Drácula nemůže být takový jaký ho popisují vážně ne..

(v republice je..)Něco je špatně.. ale proč??

22. října 2012 v 19:41 | Annie Boyle |  Kecy v Kleci
V této republice je něco špatně...
Ale co nevím...
Možná že politici, kteří už neví coby a rozhodly se z lidí sedřít poslední zbytky zrnek zlata, který si každý ž nedokáže bránit.. Musíš si bránit svůj poslední zrnek zlata.. poslední naději že to bude lepší..
Jenže lidé už nemají sílu se bránit.. Nemají sílu hledat tu myšlenku, že to bude lepší... Občas texty novinových článků rychlích zpráv na čt4, titulků na seznamu... Je mi špatně.. zvedá se mi žaludek... Jenže uklidn'uji se.. I v ostatních zemích mají takové politiky určitě.. TI naši nejsou špatní jenom vize peněz jim zaslepila oči.. Třeba byli lepší...Funguje to?...NE...
Proto se zavírám... celý tydle věci ohledně politiků zavirám do komůrky.. Jenže už nestačej dveře.. praskají... panty vržou.. titulky vevnitř ječí.. Nelíbí se mito... Bojím se, že utečou.. zatemní mi mozek... budou dělat škodu.. změní mou osobu můj život... Jak je mám ale šetrně vypustit ven.. Přišla jsem na to SPORTEM... občes to funguje.. jenom občas...
Podlední špetku zlata musme si držet.. nesmíme jí dát... musíme prostě musíme se o ní prát.. Když se jí vzdáme uděláme jim radost dostanou co chtějí.. Stát plný tupch ovcí, kteří nemají dobré vzpomínky ani čas nějaké vytvořit.. Drž si svoji špetku zlata v tobě... Nevydávej jí.. Onisi jí nezaslouží to je jako ten vtip:
Přijede český ministr do Německa tam přepychová vila nejmodernější vybavení, mitsubischi atd.
Náš ministr se ptá: tý jo kdo ste na to vzali??
Německej ministr ho vezme k oknu a ukáže na dálnici: Vidíš tamtu dálnici tak na ní jsme ušetřili čtyři a půl milionu.
Fíha.. řekne českej ministr...
Rok se s rokem sejde a němeskej ministr je v čechách příjdena ministerstvo tam palác, zlatý kliky, záchody sotjej tam ferrari..
Německej ministr se diví: Týjo kde ste na to vzali..
českej ho vezme k oknu: Vidíš tam tu dálnici?
Ne nevidím
ščskejna to: tak vidíš..
Takže držme své zalté zbytky.. své zlaté zrníčka pškně u sebe a nepustmě je.. at' na Ministerstvu nemaj palác se zlatejma záchodama.. Držte si svůj kousek zlata...
Protože: Něco je špatně... nikdo neví ale co...

Nalepená žvejkačka znovu se žvýká

16. října 2012 v 19:49 | Annie Boyle |  Kecy v Kleci
Nýbrž tím sem chtěla říct asi toto že dávno promlčený problém o kterém se stále mluví...
Ano každý má nějaký takový problém. Přiznám se já ho mám taky. Tíží mě strašně dlouho. A někdy večír se k němu vracím a přemýšlím jak bych to tomu rozhodčímu "natřela" až ho náhodou někde pokám za dané situace, kterou si právě vymyslím. Dám příklad Hasičské závody problém z jiným rozhodčím, nebo náhlá návštěva atd. Sice se mi ten problém stal již v šesté třídě.. (pro ty kteří umí počítat bude to něco kolem roku a pár měsíců.)
Bylo to dávno, ale stále mi to leží v žaludku nevím čím.. nevím proč.. že by to byla ta křivda co mi byla učiněna nebo to, že si z toho každý pak dělal srandu a i když říkal, že tu narážku myslel " ze srandy" nebylo mi to příjemné.. Samozřejmě jsem se usmívala jak měsíček na hnoji, ale nějak jsem to přetřepala.. Mí Spolutýmovníci (lidé co jsou semnou v týmu resp. 6 lidí) už mi to dávno přestali připomínat.. Ty dva měsíce jsem myslela že se snad na místo konané soutěže vrátím najdu si toho rozhodčího a provedu mu nepopisované mordy, které by člověka nechtěla ani vidět.
Ted' je to promlčené, ale kdykoli ho potám tak si na to vzpomenu a mám zase stochutí mu jednu vrazit a pak ho nakopnout..Jenže jelikož je to na soutěži tak tu nechi vířit nějaké nesportovní chování atd. Nenechám svůj tým zase disknout jenom proto, abych si to viřídila s jedním hrozným natvrdlým a totálně tupým mladíkem (třeba tupej neni, ale mě tupej přišel)
Určitě se všichni ptáte co se mi stalo tak hrozného??
Jako v každém sportu je jeden hodně dobrý tým a ty ostatní ti slabší nebo spíše méně vytrénovaní ho chtějí porazit..Ano i v Hasičině to tak prostě je!.. Týmu který je podle nás nejlepší (ted' už vím o pár lepších týmech ,ale v té době to byl prostě ten tým) říkej me mu třeba tým cz. Tým cz pořádal hasickou soutěž a tak se rozhodlo, že se tam pojede. Všichni nabití rivalitou a rozhodnutím tým cz porazit jsem vyrazili vstříc " úspěchu" od hasičárny.. (Samozřejmě jsem si o hod'ku přispala takže se opozdil odjezd ano kvůli mě..:D tak sem místo v 6.15 příšla v 6:45 no.. se toho stalo) Dorazili jsme tedy na konaný závod.. Celou dobu jsem byli nabití rivalitou a touhou porazit tým cz.. No nakonec se to podařilo jenom našemu mladšímu druřstvu A.. Béčko se umístilo nevim nějaký pátý šestý místo ?? No a tak jsme prostě přišli na řadu my.. už na základně mi dotyčný rozhodčí řekl, že mi přesahuje koš.. Takže jsem o pár minut zpozdila přípravu.. No teda je po příprave dojde na ten slibovaný útok.. vyběhneme namontuji si košíka a šup sním do kádě.. čas něco kolem 23 sekund.. To by zanemenalo že cz tým by jsem porazili, ale v tu se oběvila červená vlaječka a že jsem prý montoval koš v kádi.. Když jsem se to snažila vysvětlit, že je nemožné abych montovala koš v kádi, že mám prostě metr třicet a prostě bych to nedala. byla jsem stejně poslána stím, že stejně máme červenou..Trenérka říkala, že je to tvrzení proti tvrzení a podávat protest by bylo naprd stejně by uznali pravdu rozhodčímu.. Štvalo mě to a fest.. Mohli jsem porazit cz tým a jenom proto ,že jsem se nedokázala nějak bránit jsem se prostě neumístily..Vím obvin'ovat se už nemá cenu.. Poté na tréningu trousili ostatní řeči. hlavně zase nemontuj koš v kádi a pod.
Já hlava dubová sem si na jednom tréningu vážně zkusila namontovat koš v kádi a víte co?? Nešlo mi to, ale vůbec.. Takže jsem se rozhodla, že si asi pořídím tričko s nápisem nejrychlejší košařka montujíci koš v kádi atd..
Bylo to křivda a doted' mě to tíží. Jenomže ted' už si z toho dokážu udělat srandu..
A stejně sen porazit cz tým se nám naskytnul cz tým byl šestý a my jsem byli druzí.. Byl to nádherný pocit si je jednou takhle "dát" Kdy se nám to zase podaří.. to však nikdo netuší..
Ted' zpět k tématu. Tiží me to protože jsem to cítila jako křivdu netuším.. Má nenávist k tomu rozhodčímu po té soutěži vzrostla na 198% ale ted' mu sice chi dát ještě pár facek (pěstí( za mou psychickou újmu a za roční pošlapání mé pověsti... Takže až já ho potkám mimo soutěž na které poběžíme asi si to sím vážně vyřikám.. Já ho totiž vždycky potkám když je bud' na soutěži kde běžíme nebo opilej a to nemá cenu ho mlátit to si stejně nebude pamatovat..
Abych to nějak ukončila já mám takovou vlastnost že některé probémy obalím rouškou "mlhy" a prostě na ně zapomenu...prostě jako by se nestali.. jenže na některé se nezapomíná... třeba jako na tento co jsem vám tu uvedla...:)
A ted' otázka pro vás.. stala se vám někdy taková křivda (případ) ke kterému se stále vracíte?
Vaše Annie Boyle

Kresbičky ze školních lavic

10. října 2012 v 16:48 | Annie Boyle |  Kreslím
Zdarec..
Dneska jsem se vám rozhodla zvat s mejma kresbičkama ze školních lavi.. z toho něco nepovažuji za kresbičky ale za kresbo psaní an jedné stránce.. tak doufám že se budou líbit..:)
V9ce v celém článku... + omlouvám se že jsou některé fotky otočené když jsem to tpopisovla byli správně..nevím co to blbne.:D

Mozková večerní aktivita

9. října 2012 v 20:14 | Annie Boyle |  Veršovánky
Nevím jestli to tak máte vy.. Lehnete si do postele a nad něčím přemýšlíte at' je to konflikt který jste zažili, ač je to křivda která vám byla učiněna,at' to jsou citové problémy, rodinné - vzathové problémya bůch ví kolik rpoblému ještě můžete mít a kolik věcí na přemýšlení taky máte.. Víte já si takhle lehnu a nad něčím přemýšlím a anjednou semi začnou formvat slova ve verše jenže do rána zapomenu co jsem to pěkného veršovaného vymyslela.. a tak jsem se naučila mít u postele par (sešit) a tužku a hned jak mne něco takového napdne ihned zapsat..:) Včera jsem takhl esložila jednu delší básničku a čtyři kratší..
Ještě než vám tu všechny básničky předvedu (kratöulinký) tak se vás chi zeptata máte to také tak, že ležíte a formují se vám slova sama od sebe.. Já takhel vymyslela básničku do PO očima dětí. nevím jestli jí tam pošlu mám totiž ještě jednu jinou.. No uvidíme..:) tak a já jsem du s tím večerním básničkováním..:D
( není to nic veselého.. nevím proč nis radostného mě nenapadlo zrovna jsem přemýšlela jsem nad problémy svého osbního života.. jo mám úplně prkotinský problémy)
Všechny svoje bolístky,
zavřu pěkně do klícky
vystavím je v muzeu
snad si jednou vzpomenu
že si ranil moje srdce
a já chtěla hlavou dolů plavat v řece
Slíbil si že nezapomeneš
neopelichal ani květ
a na mě už si těžko vzpomeneš
Ne nemám chlapce nai jsem ho neměla tak nevim proč mám básničky na toto téma... Na toto téma sou snad všechny.:D
Zjistila jsem že ty básničky stojej za bačkoru.. ale co..:D večer mozek vymyslí věcí..:D
Jednoho dne takhel z rána
přišla ke mě náhlá zpráva
že mě někdo miluje
a srdce se raduje
jenže ten někdo zapoměl
a srdce své zavřel
jenže já sve otevřela
a to byla práve ta chyba
láska ta tě dostane at' chceš chlapče nebo ne
Ne můj mozek se stává večer strašně cinickým... doufám že je to jenom večer..:D
Bojím se že zapomeneš
zcea na mou tvář
tohle chlapče neovlivníš
tohle nezdoláš
Co mám pořád stím zapomínámím..:O nevím o.O
Já otevřela jsem své srdce
tas probodl ho kopím
a já stále od tě
zrak svůj náhle klopím
Náhlá iprovizace na konec článku něco veselého..:D
Zase nějaký zbraně budu asi sadista
básnim tu tak neohrabaně
jak na housle hraje klavírista..
Tak doufám že se líbí a zase se na můj blog vrátíte..
Vaše Annie Boyle
P.S.: Děkuji za všechyn komentáře od Miriam (celkem tři)
P.S.S.: chtěla bych poprosit jakousi JAM bohužel nehlasuji..:)

Uff..

8. října 2012 v 18:46 | Annie Boyle |  Diary
Uff..
Po dnesšmí nenáročném dni ve škole to říct prostě musím...
Ufff pff...
Prostě odpočinek...
Zase zevlinguju u comjůteru i když se mi sem dvakrát po včerejšku nechtělo....No musela jsem... Jelikož jsme trubka trubkovitá nechala jsem si referát z přírod'áku na poslední chvíli a řeknu vám uf uf a ještě jednou uf...
PSovité šelmy mají snad miliardu a dva kopce k tomu zástupců.. a vyberte ty nejdůležitější nebo něčím nejzajímavější a napište o nich stručně pár bodů.. a pro můj úspěch má prezentace jenom 13 skriptů.. což je velmi utěšující..
No a ted' k dnešnímu dni..:)
Němčina... pff kdo mohl vymyselt tak odporný jazyk nechápu..no nic kupa slovíček a dialog na známky.. asi chcípnu! Až jo na náhrobek mi napište zabila jí němčina... hrůzostrašný předmět..
Čeština.. pff na druhou... VEdlejší věty.. bož eproč já si nic nepamatuju!... samozřejmě jsme zapoměla úkol a nenapověděli mi ani někteří spolužáci kteří mi byli říct jestli jim tenb úkol nepučím... o hodině jsme se zmohla jenom na On byl úkol??
Zemák... předmět mín'pf ale stále ještě pff.. Já pořád tvrdím že v mapě umí hledat každej blb a tak jsou známky ze Zemáku úplně zadarmo.. nikdo nevěří jak můžu mít jedničky..:D ach..:D
Matika- nebyla... přivítal a k nám skupina historického šermu..:D řeknu vám to byl ale nářez..:D smála jsem se úplně stejěn jako ti prvn'áčci ti chlápci to vážně uměj..:D
Výtvarka: zkuste za dvacetminut nakreslit koalu na malou čtvrtku aby k něčemu vypadal... nadliské.. takže z toho vznik jenom velká změt' šedi... ještě že to budem příště dodělávat..:D
Fyzika: Předmět který zhuda zvládám prozatím...:DD
No takže PFF den ej za námi a zítra nastane PFFFFFFFFFFFFFF den protože je odpoledka a tělák a příraz a Inf a a a prostě moc předmětů v jeden den..:D
Tak se tu mějte.. Přemýšlím jestli dneska napíšu ještě TT ale uvidím..
Annie Boyle
P.S.: konečně jsem aktualizovala oblíbené blogy jupííí
P.S.S.: když nekomentujete povině lajkujte stránku Fuck off pičo!

Tak se vám vyžvejknu..

7. října 2012 v 18:38 | Annie Boyle |  Diary
Celej den sem zevlila u compjůteru..
Jít ven mě odradil déšt' i kdyby se dali dělat nádherný fotky..No nic.. všechno jsem to teda promrhala zevlením u facebooku.. Prolezla jsem všemožné facebookové stránky hlavyně ty co jsem jim dala like.. No u poloviny sem si řikala.. bože to sem byla zfetovaná že jsem to likla? No je to jedno..:D
Zevlila jsem u comjůteru a přitom ve chvílích koukal na Ms ve Florbale.. A pak mi najdnou čt4 oznámilo, že záznam šestidenní kvůli změnám v MS ve florbale bude až v nějakym zlym čase.. Takže jsem odvrátila zrak od TV a zračingoval jsem do compjůtru.. kolik sem asi dneska najezdila kilometrů s kolečkem myši?? Nevím ale určitě moc...
No Ale dnesní zevlovaní mi přineslo pár novinek a několik set novejch postřehů a pár novejch obrázků...:)
Novinkou jest dva blogeři http://tomanuel.blogspot.cz/ to jest Tomáš Brandejský z kapely Koblížc! http://non-exception.blog.cz a jaká si blogerka kterou sem oběvila nedávno...
Jeden z oběvů byl.. že jediné co je na facebookových stránkách smysluplného je nadpis...
nový obrázky raději zveřejn'ovat nebudu
Za Dnešní sen sem si rozšířila obzory o Krásná.cz... z mého názoru, žeje to totální kravina se stal názor kravina.. Protože jsem našla blogery kteří jsou na celé Krásná.cz inteligentní.. och ou jé..:D A ted' k těm blogerům co píšou smysluplně a jejich články nejsou o takových kravinách.. Zatím jsem zpozorovala tři a to
Hogretu
Kristen Axe
a Daniela Hlouška
Nedám sem odkazy na blogy jelikož je zase nechci hledat..:DD Lenost ano ta lenost (viz. vyžvejknutí k tématu týdne)
Tož asi prozatím celý den Zevlingování..:)
Mějte se tu krásně..:D
Annie zevlig Boyle
P.S.: CElej článek je plnej nespisovnejch výrazů, ale nakazila jsem se hovorizmem Hrubky a ostatní chyby prosím odpustě. nějak jsem ze zevlingování utahaná(jak je to možný?)
P.S.S.: děkuji za komentáře k tématu týdne..:)

lenost.. klad či zápor..

3. října 2012 v 18:38 | Annie Boyle |  Kecy v Kleci
Lenost..
Někdy se až zděsím jak moc jsem líná.. chtěla bych si dát facku, abych se konečně probrala jenže možná i na to jsem moc líná..
Příjde mi že nejsem tak moc líná, ale prostě mi někdy chybí ta motivace, nějaký důvod k tomu něco udělat..
Za leností se skrývá neuspěch. Jsme liní proto nejsme asi úspěšní...
Jenže i když se člověk snaží nemůsí se úspěch doatvit.. a tak ta snaha je vlastěn an nic a proto většinou říkáme.. kdybych se snažil tak bych nemusel uspět a proto jsem radši líný. Svůj neúspech svádíme na lenost.
Jenže vemte si dva naprosto rozdílné lidi..Oba chtějí uspět u přijímacích zkoušek na gympl
1) Učíse až se mu z hlavy kouří.. VE dne v noci hustí vzorečky zkouší vypracovávat zkušebně přjímačky.. Jednoduše řečeno snaží se!
2) Neučí se.. místo toho hraje počítačové hry hodiny brouzdá po facebooku, chodí ven s přáteli.. škola prostě jde mimo něj..
Příjde den přijímacích zkoušek..Ten co se učil si jenom opakuje to co mu nešlo líný se neučí sedí a čeká...
Oba dva napíšou přijímací zkoušky na gymnázium a už jenom čekají na výsledky..
Výsledky se dostaví hle..oba dva přijímačky neudělali.
ANo říkáte jak je možné že někdo kdo se pščlívě připravoval hustil vzorečky neudělá přijímačky.. Jednoduše!
D8m to z vlastního příkladu.. Spolužačka se na dějepis strašně moc učí hustí se letopočty a po písemce má najdnou za čtyři za tři a já která sena dějepis nepodívám.. jenom poslouchám řeči učitelykmám za jedna.. zajímavé, že. Ona která se šrotí až do pozdních hodin má šatnou známku a já která jsem se výrazně spíše vůbec neučila mám známku lepší.. ANo a aučitelka mi nenadržuje.. Všichni si myslí, že se šrotím od rána do večera atd.. Přitom já jenom poslouchám učitele.. učím se slovíčka a to je vše.. domácí přípravě do školy moc nedám.. Takže Jsem pololíná a přesto mám známky dobré (t'ukám)
A ted' jak se má člověk rozhodnout jesli být líný nebo pilný? Nevím
Sama v tom mám i po napsání tohoto článku pochybnosti a ještě víc sem si to v mozku zašmodrchala...
Vypadá to jako bych vás naváděla k tomu být liný.. jenže já pololíný občas líný člověk mám lepší známky než pilná spolužačka.. Jakto??
Je to na vás jestli chcete být líní nebo pilní.. musítě si samo uvědomit co je výhodnější..
Možná je tento článek jenom hloupým plkáním a oničem.. Možná si z toh o někdo něco vezme... a možná si ho nikdo ani nepřečte... Je to težké...
A tak doufám, ře vás nějak nezkazím..a že vám byl můj článek alespo' malinkatým přínosem..:)
Vaše Annie Boyle
P.S.: klidně pište i kritiku chtěla bych se poučit z valstních chyb a tak..
Komentáře kritiků rozhodně mazat nebudu..:)