Nalepená žvejkačka znovu se žvýká

16. října 2012 v 19:49 | Annie Boyle |  Kecy v Kleci
Nýbrž tím sem chtěla říct asi toto že dávno promlčený problém o kterém se stále mluví...
Ano každý má nějaký takový problém. Přiznám se já ho mám taky. Tíží mě strašně dlouho. A někdy večír se k němu vracím a přemýšlím jak bych to tomu rozhodčímu "natřela" až ho náhodou někde pokám za dané situace, kterou si právě vymyslím. Dám příklad Hasičské závody problém z jiným rozhodčím, nebo náhlá návštěva atd. Sice se mi ten problém stal již v šesté třídě.. (pro ty kteří umí počítat bude to něco kolem roku a pár měsíců.)
Bylo to dávno, ale stále mi to leží v žaludku nevím čím.. nevím proč.. že by to byla ta křivda co mi byla učiněna nebo to, že si z toho každý pak dělal srandu a i když říkal, že tu narážku myslel " ze srandy" nebylo mi to příjemné.. Samozřejmě jsem se usmívala jak měsíček na hnoji, ale nějak jsem to přetřepala.. Mí Spolutýmovníci (lidé co jsou semnou v týmu resp. 6 lidí) už mi to dávno přestali připomínat.. Ty dva měsíce jsem myslela že se snad na místo konané soutěže vrátím najdu si toho rozhodčího a provedu mu nepopisované mordy, které by člověka nechtěla ani vidět.
Ted' je to promlčené, ale kdykoli ho potám tak si na to vzpomenu a mám zase stochutí mu jednu vrazit a pak ho nakopnout..Jenže jelikož je to na soutěži tak tu nechi vířit nějaké nesportovní chování atd. Nenechám svůj tým zase disknout jenom proto, abych si to viřídila s jedním hrozným natvrdlým a totálně tupým mladíkem (třeba tupej neni, ale mě tupej přišel)
Určitě se všichni ptáte co se mi stalo tak hrozného??
Jako v každém sportu je jeden hodně dobrý tým a ty ostatní ti slabší nebo spíše méně vytrénovaní ho chtějí porazit..Ano i v Hasičině to tak prostě je!.. Týmu který je podle nás nejlepší (ted' už vím o pár lepších týmech ,ale v té době to byl prostě ten tým) říkej me mu třeba tým cz. Tým cz pořádal hasickou soutěž a tak se rozhodlo, že se tam pojede. Všichni nabití rivalitou a rozhodnutím tým cz porazit jsem vyrazili vstříc " úspěchu" od hasičárny.. (Samozřejmě jsem si o hod'ku přispala takže se opozdil odjezd ano kvůli mě..:D tak sem místo v 6.15 příšla v 6:45 no.. se toho stalo) Dorazili jsme tedy na konaný závod.. Celou dobu jsem byli nabití rivalitou a touhou porazit tým cz.. No nakonec se to podařilo jenom našemu mladšímu druřstvu A.. Béčko se umístilo nevim nějaký pátý šestý místo ?? No a tak jsme prostě přišli na řadu my.. už na základně mi dotyčný rozhodčí řekl, že mi přesahuje koš.. Takže jsem o pár minut zpozdila přípravu.. No teda je po příprave dojde na ten slibovaný útok.. vyběhneme namontuji si košíka a šup sním do kádě.. čas něco kolem 23 sekund.. To by zanemenalo že cz tým by jsem porazili, ale v tu se oběvila červená vlaječka a že jsem prý montoval koš v kádi.. Když jsem se to snažila vysvětlit, že je nemožné abych montovala koš v kádi, že mám prostě metr třicet a prostě bych to nedala. byla jsem stejně poslána stím, že stejně máme červenou..Trenérka říkala, že je to tvrzení proti tvrzení a podávat protest by bylo naprd stejně by uznali pravdu rozhodčímu.. Štvalo mě to a fest.. Mohli jsem porazit cz tým a jenom proto ,že jsem se nedokázala nějak bránit jsem se prostě neumístily..Vím obvin'ovat se už nemá cenu.. Poté na tréningu trousili ostatní řeči. hlavně zase nemontuj koš v kádi a pod.
Já hlava dubová sem si na jednom tréningu vážně zkusila namontovat koš v kádi a víte co?? Nešlo mi to, ale vůbec.. Takže jsem se rozhodla, že si asi pořídím tričko s nápisem nejrychlejší košařka montujíci koš v kádi atd..
Bylo to křivda a doted' mě to tíží. Jenomže ted' už si z toho dokážu udělat srandu..
A stejně sen porazit cz tým se nám naskytnul cz tým byl šestý a my jsem byli druzí.. Byl to nádherný pocit si je jednou takhle "dát" Kdy se nám to zase podaří.. to však nikdo netuší..
Ted' zpět k tématu. Tiží me to protože jsem to cítila jako křivdu netuším.. Má nenávist k tomu rozhodčímu po té soutěži vzrostla na 198% ale ted' mu sice chi dát ještě pár facek (pěstí( za mou psychickou újmu a za roční pošlapání mé pověsti... Takže až já ho potkám mimo soutěž na které poběžíme asi si to sím vážně vyřikám.. Já ho totiž vždycky potkám když je bud' na soutěži kde běžíme nebo opilej a to nemá cenu ho mlátit to si stejně nebude pamatovat..
Abych to nějak ukončila já mám takovou vlastnost že některé probémy obalím rouškou "mlhy" a prostě na ně zapomenu...prostě jako by se nestali.. jenže na některé se nezapomíná... třeba jako na tento co jsem vám tu uvedla...:)
A ted' otázka pro vás.. stala se vám někdy taková křivda (případ) ke kterému se stále vracíte?
Vaše Annie Boyle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama