(v republice je..)Něco je špatně.. ale proč??

22. října 2012 v 19:41 | Annie Boyle |  Kecy v Kleci
V této republice je něco špatně...
Ale co nevím...
Možná že politici, kteří už neví coby a rozhodly se z lidí sedřít poslední zbytky zrnek zlata, který si každý ž nedokáže bránit.. Musíš si bránit svůj poslední zrnek zlata.. poslední naději že to bude lepší..
Jenže lidé už nemají sílu se bránit.. Nemají sílu hledat tu myšlenku, že to bude lepší... Občas texty novinových článků rychlích zpráv na čt4, titulků na seznamu... Je mi špatně.. zvedá se mi žaludek... Jenže uklidn'uji se.. I v ostatních zemích mají takové politiky určitě.. TI naši nejsou špatní jenom vize peněz jim zaslepila oči.. Třeba byli lepší...Funguje to?...NE...
Proto se zavírám... celý tydle věci ohledně politiků zavirám do komůrky.. Jenže už nestačej dveře.. praskají... panty vržou.. titulky vevnitř ječí.. Nelíbí se mito... Bojím se, že utečou.. zatemní mi mozek... budou dělat škodu.. změní mou osobu můj život... Jak je mám ale šetrně vypustit ven.. Přišla jsem na to SPORTEM... občes to funguje.. jenom občas...
Podlední špetku zlata musme si držet.. nesmíme jí dát... musíme prostě musíme se o ní prát.. Když se jí vzdáme uděláme jim radost dostanou co chtějí.. Stát plný tupch ovcí, kteří nemají dobré vzpomínky ani čas nějaké vytvořit.. Drž si svoji špetku zlata v tobě... Nevydávej jí.. Onisi jí nezaslouží to je jako ten vtip:
Přijede český ministr do Německa tam přepychová vila nejmodernější vybavení, mitsubischi atd.
Náš ministr se ptá: tý jo kdo ste na to vzali??
Německej ministr ho vezme k oknu a ukáže na dálnici: Vidíš tamtu dálnici tak na ní jsme ušetřili čtyři a půl milionu.
Fíha.. řekne českej ministr...
Rok se s rokem sejde a němeskej ministr je v čechách příjdena ministerstvo tam palác, zlatý kliky, záchody sotjej tam ferrari..
Německej ministr se diví: Týjo kde ste na to vzali..
českej ho vezme k oknu: Vidíš tam tu dálnici?
Ne nevidím
ščskejna to: tak vidíš..
Takže držme své zalté zbytky.. své zlaté zrníčka pškně u sebe a nepustmě je.. at' na Ministerstvu nemaj palác se zlatejma záchodama.. Držte si svůj kousek zlata...
Protože: Něco je špatně... nikdo neví ale co...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sněhurka Sněhurka | E-mail | Web | 25. října 2012 v 14:10 | Reagovat

Wow.. Je ti opravdu 13? Na tenhle věk máš totiž zajímavé názory a hlavně mě překvapuje, že tě v tomto věku zajímá něco jako politika. Upřímně? Také mě takové věci zajímaly, ale akorád jsem byla nasraná a znechucená chováním "vlastních lidí", které jsme my vytvořili.. Zase, ale nevíme jak těžké je vést stát. TŘEBA nejsou jiné východiska a Český stát by se měl TŘEBA pořád špatně i kdyby politici nekradli.. Ale zase, když mají tolik peněz, tak proč se neobětují a neinvestují do rozvoje ČR, protože když tenhle stát rozkradou, tak pak už nebudou mít koho vést.. :)

2 Annie  Boyle Annie Boyle | Web | 25. října 2012 v 14:46 | Reagovat

[1]: Ano opravdu je mi 13.. teda asi za měsíc mi bude 14ct..
Ano třeba je to težké vést stát..
Tenhle článeks em psal tím, že jsem psal to co jsem cítila v tu chvíli...

3 Sněhurka Sněhurka | E-mail | Web | 25. října 2012 v 14:55 | Reagovat

[2]: Ještě jednou.. na tvůj věk uvažuješ nad dobrýma věcma a dobrým způsobem :) Věřím, že z tebe do budoucna vyroste chytrý občan, který ví koho volit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama